NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Klikpedia] Jak można pisać o sobie?
Autor Wiadomość
Wrott12 
Bohater


Pojedynki: być może
Posty: 76

Prestiż
Wysłany: 13-01-2012, 12:31   

Nie wiem jak wy ale ja z Fano miałem same miłe przeżycia ;P Może dlatego że pochodzi z mojej okolicy ;D
 
     
Drewicz 
Kapral


Pojedynki: tak
Posty: 30

Prestiż
Wysłany: 13-01-2012, 16:46   

Wrott12 napisał/a:
Nie wiem jak wy ale ja z Fano miałem same miłe przeżycia ;P Może dlatego że pochodzi z mojej okolicy ;D


Przekupił Cię. :D
Ja też do niego nic nie mam, bo go nie znam, pamietam tylko jedna rozmowę z nim ostatnio nt Androida i jego dostępu do bety MMFa która to potrafi. ;D
_________________
http://www.facebook.com/p...918?ref=tn_tnmn

GO SMS PRO THEMES!
 
     
Coldfire899 
Plutonowy


Pojedynki: być może
Posty: 63

Prestiż
Wysłany: 13-01-2012, 19:34   

Ehh troche to już przesada dlatego poprawiam artykuł o Fanie... Ja to zaczołem, i nie potrzebnie napisałem, że nie pomaga bo to w sumie świadczy o mojej głupocie, więc kasuje to zdanie, ale też nie dodam, że pomaga. Nie wiem jak reszta z was na to patrzy, ale 14 lat to już zobowiązuje do myślenia poważnego.
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Skype:
Posty: 636

Prestiż
Wysłany: 13-01-2012, 19:43   

Nie musisz, już to wcześniej zrobiłem
 
     
Coldfire899 
Plutonowy


Pojedynki: być może
Posty: 63

Prestiż
Wysłany: 13-01-2012, 19:56   

Widzę, jednak zostawiłeś jakiś rozsypany tekst i krzaczki.


Kod:

Fanotherpg, znany również jako Fan, Fano, TheRPG, to twórca gier platformowych, zręcznościowych, strzelanek, fabularnych i strategicznych w KNP, TGF i MMF obecnie TGF2 i MMF2 od 2000 roku, na scenie aktywny od 2003 roku. Od początku zafascynowany tworzeniem gier .

Przyczynił się do rozwoju PSK. Między innymi organizując eventy dla klikowców oraz reklamując PSK za granicą.


Ma wiele przeróżnych zainteresowań m.in.: Języki obce (angielski, rosyjski, szwedzki, niemiecki, japoński, hiszpański, łacina), szachy, historia, sztuka (grafika, teksty literackie), muzyka (każdy rodzaj muzyki od Chrześcijańskiej, Techno, poprzez Hip-Hop i Pop po Metal) pseudo informatyka, gry komputerowe (głównie RTS i RPG ale także turnieje jak World Cyber Games) oraz tworzenie gier, filozofia i teologiaFormuje się w ruchu Światło-Życie, redaktor aktualnej Klikipedii.

Fano, jest zwolennikiem legalnego oprogramowania i nie toleruje piractwa.



Myślę, że taki opis jest sprawiedliwy.
 
     
Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof


Pojedynki: tak
Skype:
Posty: 821

Prestiż
Wysłany: 13-01-2012, 21:01   

Powiem krótko i na temat.

Fakt 1. Pisałem ten art sam - jak i setki innych na klikipedii dopóty nie dostałem zrypki od RX-a
Fakt 2. Jestem postacią kontrowersyjną
Fakt 3. To było kilka lat temu i większość w tym poście się znacząco pozmieniała
Fakt 4. Coldfire'owi zbyt często nie pomagałem bo większość wymagałaby naruszenia prawa albo też nie trafił w porę (byłem tylko przelotnie przy kompie).
Fakt 5. Możecie edytować jak chcecie w końcu jest to Pedia.
_________________
Indie since 1997.
 
 
     
Coldfire899 
Plutonowy


Pojedynki: być może
Posty: 63

Prestiż
Wysłany: 14-01-2012, 02:15   

Naruszenie praw?? Czy prośba o przekazanie informacji o bugach i do clicteamu i twórców rozszerzeń gdyż sam nie znam dobrze angielskiego jest nielegalna???
A może to, że Prosiłem Cię o build bibiloteki lacewinga do dll jest nielegalne??? Czy też sprawdzenie czy u Ciebie występują podobne bagi w unicode wraz z lacewingiem???
To co teraz napisałeś to po prostu zal i nigdy już o nic Cię nie poproszę... To przegięcie bo każda z moich próśb była szybka do sprawdzenia i na 100% legalna...
Rozumiem dlaczego masz złą reputację w gronie wielu klikowców.
 
     
Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof


Pojedynki: tak
Skype:
Posty: 821

Prestiż
Wysłany: 14-01-2012, 20:40   

Coldfire, chodzi mi o inne przypadki. Ale mniejsza. Bugi przekazałem, a lacewinga kompilować nie mogę (mam tylko XNA o czym ci pisałem).
_________________
Indie since 1997.
 
 
     
Coldfire899 
Plutonowy


Pojedynki: być może
Posty: 63

Prestiż
Wysłany: 15-01-2012, 00:30   

No fakt inne przypadki czyli jak sam powiedziałeś kompilacja MFA dla innych jest Ci zakazana z umowy beta testera podpisanej w ClicktTamie.
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Pojedynki: nie
Posty: 502

Prestiż
Wysłany: 15-01-2012, 10:48   

Nie. Wylewajcie. Brudów. Na. Publicznym.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group