NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nuke Komix - COMING SOON !
Autor Wiadomość
jarlfenrir 
Generał brygady


Posty: 1731

Prestiż
Wysłany: 28-08-2015, 08:30   

Gra, z którą mnie większosć ludzi kojarzyła to Dark Fear. Niestety nie mogę znaleźć już tej gry (u mnie przepadła 45757843 formatów dysku temu, a strona Sława chyba już padła).
Generalnie gra to zwykły survival, gdzie atakują nas hordy potworów, a my się bronimy przy użyciu różnego rodzaju broni palnej. Jedyny chaczyk jest taki, że jest ciemno i wrogów widać tylko w świetle latarki.
http://chomikuj.pl/jarlfe...ar%28archive%29 tu jest link do części 4tej.
Popularne były tak naprawdę pierwsze 2 (które nawet nie pamiętam czym się różniły, bo był bardzo podobne), część3 chyba przeszłą jakoś bez echa, ale dodałem w niej tryb fabularny. Po latach jednak się zorientowałem, że byłbug uniemożliwający ukończenie gry.
No i wyżej wspomniana część 4 - stworzyłem ją już "schodząc" ze sceny klikowej, więc nie wiem, czy w ogóle ją gdzieś publikowałem.

Ogólnie zawsze lubiłem tworzyć survivale.

Na konkurs portalu świstak.pl zrobiłem grę Bloody Whistle, znana takze jako krwawy świst, ale również nie mogę nigdzie znaleźć żadnej jej kopii. W grze tytułowy swistak chodził z karabinem i rozwalał inne zwierzątka.

Ostatnio interesuje mnie grafika pixelartowa, czase mgram na gitarze a moim avatarem zawsze był wilk (Fenrir ;) ).
Więc moja propozycja na mój image to wilk w koszulce z nadrukowaną pixelową gitarą.
 
     
Sporek 
Bohater
Producent Wody w Proszku


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 349

Prestiż
Wysłany: 28-08-2015, 12:28   

msg napisał/a:
Takie coś ma dotyczyć tylko wielkich nieobecnych, inaczej piszemy ci postacie, które ty masz zinterpretować i ustawić wg swojego porządku fabularnego. Poza tym to ma być komiks, a nie film dokumentalny.

Ja to wiem, i tak będzie. Ale jakieś cechy muszą być, żeby postacie były w miarę rozpoznawalne :) Np niektóre postacie wymyśliłem, to wiadomo, ale niektórych nie mogę bo nie znam ich tak dobrze ale postaci będzie dużo, nie każda będzie często się odzywać, głównie te teraźniejsze, a 1 część komiksu będzie i tak miała fabułę wprowadzającą do świata więc większość postaci będzie tylko w tle lub mignie szybko i pojawi się w późniejszych, ale wszystko ma znaczenie :)

[ Dodano: 05-02-2019, 19:03 ]
Mały spinoff dla BROO :)
_________________
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Posty: 674

Prestiż
Wysłany: 05-02-2019, 23:33   

Nie była normalnego wydania a już jest spinoof? :D Fajna kreska. Broo już widział?
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Sporek 
Bohater
Producent Wody w Proszku


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 349

Prestiż
Wysłany: 06-02-2019, 16:55   

Widział :) Dzięki. Nie było, ale może okazjonalnie co jakiś czas coś skrobnę chociaż czasu już mniej, a pierwotnego pomysłu zapomniałem xD Może uda mi się znaleźć 1 stronę sprzed lat, to wrzucę.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group