NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Sportowa] Parę pomysłów
Autor Wiadomość
kondzio251 
Kapral


Posty: 23

5186 Prestiż
Wysłany: 24-02-2008, 18:29   [Sportowa] Parę pomysłów

Kiedyś, jak używałem jeszcze TGF, to zacząłem tworzyć grę. Zwała się ona Boks 2006. To była sportowa gra. Zamieszczona była na Drewicz Games. Wiele osób mi pomagało. Aloe później był format i cały projekt.. no, wiadomo co.Nadal bym chciał sworzyć coś takiego, albo o K-1 ale nie mam chęci i umiejętności. Może by ktoś wziął się za to?
 
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie
Pomógł: 105 razy
Posty: 1773

51612 Prestiż
Wysłany: 24-02-2008, 20:17   

Może opisz to bardziej? :|
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Sebol 
Bohater


Główny edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 249

5905 Prestiż
Wysłany: 03-03-2008, 07:08   

Walki do zrobienia łatwe nie są... No boks jest łatwiejszy do wykonania bo tam tylko kilka ciosów jest i blok. Ale walki K-1 czy tam MMA to ciezko by było. Mozna by zrobic w rzucie izometrycznym bo wtedy było by nieźle wyglądające ale wszystko by trzeba było robic w 3D i przeklejac bo inaczej animacji z kadnej strony by sie nikomu robic nie chciało. Gdybym nie miał innego projektu to bym zrobił to w 3D. Moze kiedys. Trudne do napisania to nie jest.
 
     
Qdlaty 
Starszy sierżant


Główny edytor: Construct
Pomógł: 5 razy
Posty: 185

1998 Prestiż
Wysłany: 03-03-2008, 07:47   

Sebol, wystarczyłyby moim zdaniem nawet 2 kierunki. W lewo, w prawo. W ostateczności 4.
 
 
     
Sebol 
Bohater


Główny edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 249

5905 Prestiż
Wysłany: 16-03-2008, 10:11   

To ktos sie bierze za to? Jak by coś to mam gotową postac dobrą pod modyfikacje i ring. Sam sie za projekt nie wezmę ale mogę pomagac z programowaniem bo wiem jak by to mogło wyglądac. Nie jak walka np. Mortal Kombat. Ze od boku.. Chodzi mi o o to by było to izometryczne. Narazie chce zrobic sam boks a potem mozna dodawac inne rzeczy. Np. Walki bardziej brutalniejsze poza ringiem... jakies typy gry np. Freefight walka gdzies na ulicy itp. Oczywiscie wszystko tak jak na ringu czyli taki kwadrat mapy i mamy przeciwnika a strefe walki tworza widzowie (koło). Jak by cos to grafike robie nadal. w 3D wszystko.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group