NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Klikowiec] Cootje
Autor Wiadomość
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

51612 Prestiż
Wysłany: 26-06-2015, 17:42   

Ale oni zarabiają więcej, czysto statystycznie.
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Cootje 
Legenda


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: MMF Express
Posty: 644

18047 Prestiż
Wysłany: 26-06-2015, 20:57   

Broo, koszt zatrudnienia jest większy, ale za to przynoszą też więcej zysków. Ogólnie po rozmowie z prawnikiem dowiedziałem się, że jeśli firma jest zarejestrowana w UK to mogę zatrudniać tylko osoby tam zameldowane i nie mogę wykonywać fizycznej pracy na terenie Polski. Na szczęście programowanie się pod to nie wlicza.
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
Cootje 
Legenda


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: MMF Express
Posty: 644

18047 Prestiż
Wysłany: 14-09-2016, 00:03   

To jeden z tych dni, w których wracasz z urodzin kumpla, siadasz do kompa lekko wcięty i postanawiasz wbić na Nuklearną Tablicę. Czytasz nowe posty, shouta a licznik wiadomości po staremu pokazuje dwie nieodczytane wiadomości widmo. Nagle nachodzi Cię chęć na wejście na Klikczat! Odświeżasz stronę, a tu KLIKBAZA, PSK CYTATY, KLIKPEDIA i tak w kółko do znużenia wciskając aż po 50 f5 na minutę i hejcąc admina, że nie dał do tego linku w dziale "w okół klików" okazało się, że baner do klikczatu jest nad banerem dla klikbazy i wyświetla się zawsze... ^.^ " Nuub


Tak mnie to rozbawiło, że dałem taką gafę, że aż postanowiłem się z wami podzielić tą historią :D Może komuś z was trafiło się coś podobnego? :D



Ps. Wiem co powiecie o możliwości dodania strony do ulubionych.
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
Cootje 
Legenda


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: MMF Express
Posty: 644

18047 Prestiż
Wysłany: 27-10-2018, 20:39   

Witam, dawno mnie tu nie było i chciałbym powiedzieć parę słów o tym co ostatnio się działo itp.
Na wstępie chciałbym was przeprosić za niespełnione obietnice co do pewnych systemów usprawniających bitwy, ale wiadomo praca czasami wykańcza, a noce z pracą nad geoportalem zabrały mi sporo czasu... Czasem też pomagam Jakubowi, z którym pracowałem nad Broken Bannern ep1 wraz z Królikiem, ale wmieszał się w słabą umowę i teraz jest w kropce. Ogólnie Przestrzegam was przed umowami takimi w jaką on się wpakował... Finansów starczyło na epizod 1, a do wydania jest 4. Warto przed podpisaniem takich umów zatrudnić prawnika. Co u mnie? Pracuję jako senior i dorabiam sobie czasem z CT, a nawet mamy pewien tajny projekt dla CF 2.5 i CF3 mam nadzieję, że jego publikacja wam się spodoba i wyjdzie. Zmieniłem dziewczynę i miejsce zamieszkania na Olsztyn. Wszystkich z okolicy chętnie poznam:) Co mogę powiedzieć... Spotkało mnie też parę przykrości takich jak porwanie i szantaż na szczęście zachowałem zimną krew i wyrwałem się z tego unieszkodliwiając sprawcy auto gdy stracił czujność. Policja go złapała, ale oczywiście mimo licznych dowodów nic nie zrobili. Podczas porwania korzystał z mojego telefonu i nie wiedział, że włączyłem program do nagrywania ich. Myślę, że śledcza z drogówki nawet ich nie odsłuchała. Jakie plany na przyszłość? Dalej będę programował i współpracował z CT miałem ofertę na kodera, ale jakoś mi to nie pasowało finansowo co do obecnych warunków. Jeśli chodzi o Broken Banners to weekendowo będę wspierał dalej Jakuba i realizował swoje osobiste projekty. Co tam u was?
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

51612 Prestiż
Wysłany: 31-10-2018, 00:31   

Cootje napisał/a:
Spotkało mnie też parę przykrości takich jak porwanie i szantaż na szczęście zachowałem zimną krew i wyrwałem się z tego unieszkodliwiając sprawcy auto gdy stracił czujność. Policja go złapała, ale oczywiście mimo licznych dowodów nic nie zrobili. Podczas porwania korzystał z mojego telefonu i nie wiedział, że włączyłem program do nagrywania ich. Myślę, że śledcza z drogówki nawet ich nie odsłuchała.


Co do cholery O_O.
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Cootje 
Legenda


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: MMF Express
Posty: 644

18047 Prestiż
Wysłany: 01-11-2018, 00:10   

Mam kumpla, który pojechał na Woodstock i nabawił się problemów i próbując mu pomóc wmieszał mnie w niezłe bagno...
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 03-11-2018, 12:15   

Ja mam kumpla, co kiedyś wyszedł z piwnicy i takich problemów sobie narodził, że szkoda gadać.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group